EY Srbija sa zadovoljstvom poziva sve zainteresovane studente svih godina studija iz Srbije da učestvuju u izazovu i da se upoznaju sa postavljenim zadatkom studije slučaja na zvaničnoj Facebook stranici EY Serbia Careers (https://www.facebook.com/eyserbiacareers).

Cilj ovog takmičenja jeste da uočimo talente i ponudimo im saradnju u vidu stipendije do kraja njihovog školovanja. Pored toga, želimo da studenti  EY prepoznaju kao dobro mesto za početak svoje karijere.

Potrebno je formirati tročlani tim i poslati biografije pojedinačnih učesnika na engleskom jeziku, kao i da do 5. novembra takmičari pošalju MS Power Point prezentacije rešenja (maksimalno 15 slajdova) na email: ey.case.study@rs.ey.com i na taj način se kvalifikuju za učešće u studiji slučaja.

Finalno takmičenje timova u  rešavanju studije slučaja održaće se 30. novembra 2015. godine u Beogradu.

Studiju slučaja možete preuzeti na sledećem linku EY Sudija slučaja.

Za sve informacije u vezi sa EY takmičenjem u rešavanju studije slučaja „Learn Today – Lead Tomorrow“ pratite našu FB stranicu EY Serbia Careers i Twitter @EY_CareersSR.

Budite najbolji, rešite slučaj i osvojite šansu za EY stipendiju do kraja školovanja uz mogućnost zaposlenja.

#EYstudijaslucaja

EY studija slucaja LearnTodayLeadTomorrow2015