Junior System Engineer

Comtrade200

Comtrade je dinamična IT kompanija koja se više od 25 godina bavi razvojem naprednih softverskih rešenja. Osnovan kao firma za softverski inženjering i distribuciju računarske opreme, Comtrade je danas grupacija koja razvija softverske proizvode, pruža napredne IT usluge i integriše računarske sisteme širom sveta.

Sa infrastrukturom svetskog nivoa i razvojnim centrima u 10 zemalja, Comtrade je centrala za dinamične biznise kao što su Comtrade System Integration, Comtrade Digital Services, Comtrade Software (danas HYCU), i Comtrade Gaming , a istovremeno i stalan inkubator novih i naprednih tehnologija, koje su u samom vrhu svetskih inovacija.

Sa preko 2000 klijenata širom sveta, bogato iskustvo koje smo stekli u pružanju usluga koristimo da svakom potrošaču obezbedimo vrhunski nivo usluge i kvaliteta, u svim našim poslovnim jedinicama.

Konstantno smo u potrazi za mladim, talentovanim studentima završnih godina studija koji žele da unaprede svoje trenutno znanje kroz praksu i praktičan rad.

Ovim putem pozivamo sve zainteresovane studente završnih godina Elektrotehničkog fakulteta, smera Telekomunikacije koji žele da svoje znanje primeni u praksi radeći sa našim iskusnim inženjerima na poslovima kao što su:

• Instalacija i administracija IT infrastrukturnih rešenja (server, storage, SAN mreže)
  • Instalacija i administracija sofverskih rešenja za ostvarivanje visoke dostupnosti u radu servisa
  • Instalacija i administracija private i public Cloud rešenja

Šta možeš da očekuješ?

• Sticanje znanja i iskustva
  • Mentorski rad
  • Dinamično radno okruženje
  • Konstantno usavršavanje i sticanje raznih sertifikata
  • Trajanje prakse 3 meseca
  •        Plaćena praksa