Sajam poslova ,,Jobfair- Kreiraj svoju budućnost!” održaće se ove godine 11. put za redom. Ovaj najveći studentski projekat na našim prostorima i ove godine će doprineti sprečavanju odliva mozgova u našoj zemlji i dovesti u Zgradu tehničkin fakulteta neke od vodećih kompanija u tehničko-tehnološkim oblastima. Studenti volonteri iz organizacija EESTEC i BEST će se i ove godine truditi da povežu studente i kompanije, kao i da pokažu na koji način treba tražiti posao i kako se lakše zaposliti u našoj zemlji. Sajam poslova će obuhvatiti i široki spektar edukativnih programa u vidu radionica, tribina i treninga kako bi se studenti diplomci više upoznali sa onim što se danas traži na tržištu rada, kao i načinima na koji mogu da steknu veštine potrebne za rad u određenoj kompaniji.

.jobfair15

Organizacioni odbor sajma ,,JobFair15 – Kreiraj svoju budućnost!” čine:

Nemanja Stošić (EESTEC) – glavni organizator
Vlada Todorović (BEST) – glavni organizator
Slađana Nikolić (EESTEC) – koordinator za odnose sa kompanijama
Teodora Petrović (BEST) – koordinator za odnose s javnošću
Boro Milovanović (EESTEC) – koordinator za publikacije
Milija Milanović (BEST) – koordinator za finansije
Bojan Savić (EESTEC) – koordinator za informacione tehnologije
Miloš jovanović (BEST) – koordinator za logistiku

jf15bord

Želimo im puno sreće u daljem radu, kao i svim studentima iz organizacija EESTEC LK Beograd i BEST Beograd koji će doprineti organizovanju Sajma!

Vidimo se u novembru! :)