Sa dolaskom novog semestra, došla je i nova prilika za studente Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu da se priključe radu našeg udruženja. Lokalni komitet Beograd broji nekoliko stotina članova, koji u toku cele godine imaju priliku da učestvuju u brojnim projektima koje organizujemo, ali i da učestvuju na internacionalnim razmenama i radionicama koje organizuju naše kolege iz preko 50 gradova u Evropi. Dva puta godišnje, naš komitet organizuje učlanjenja novih članova u trajanju od pet dana, u toku kojih studenti imaju priliku da se raspitaju o radu Udruženja i da postanu novi članovi.

Ove godine, učlanjenja se održavaju od 3.oktobra do 9. oktobra, od 11 do 14 časova, a u ponedeljak, 9. oktobra u 20 časova, za sve studente fakulteta biće organizovana prezentacija Udruženja. Prezentacija će se održati u učionici 55, gde će predsednica Udruženja, Miona Malešević, studentima predstaviti naše udruženje. Na prezentaciji će nam se pridružiti i nekada aktivni članovi Isteka, a danas uspešni poslovni ljudi u oblasti elektrotehnike, koji će nam kroz lična iskustva približiti Istek i mogućnosti koje su im se pružile zahvaljujući veštinama koje su stekli radom u Isteku. Nakon prezentacije, studenti će imati još jednu priliku da se učlane u Istek.

Za sve nove članove, uskoro će biti organizovano i prvo druženje i upoznavanje, gde će članovi Upravnog odbora novim članovima približiti način fuknkcionisanja Udruženja, timove u čiji rad mogu da se uključe u toku godine, kao i projekte i putovanja koja su trenutno aktuelna.

Pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruže na prezentaciji Udruženja, gde ćete imati priliku da se raspitate o svemu što vas zanima o Isteku, kao i da saznate zašto je baš Istek pravo Udruženje za vas!

Eestec-hour