U četvrtak, 17.05. sa početkom u 17 časova održaće se prezentacija Skolkovo Institute of Science and Technology, iz Moskve, i njihovih post-diplomskih studija.

Skoltech je vrlo mlad i drugačiji univerzitet – nastao je 2011. u Moskvi, u saradnji sa MIT. Predstavlja školu post-diplomskih studija (imaju samo master i PhD programe), i takođe je jedini univerzitet u Rusiji na kom se nastava u potpunosti izvodi na engleskom jeziku. Skoltech ima vrlo stimulativne uslove za upis studenata na master i doktorske studije – plaćena školarina i osiguranje, stipendija, mogućnost boravka na MIT-u i na drugim stranim univerzitetima. Kako bi se studenti ETF-a upoznali sa ponudom i mogućnostima koje ovaj Univerzitet pruža, Skoltech će održati prezentaciju, gde ćete imati priliku da prisustvijete predavanju svetski priznatih profesora, da upoznate neke od njihovih studenata, i upoznate se sa njihovim studijskim programima.

Razmišljajte o svojoj budućnosti unapred i dođite u četvrtak u 17h, u salu 61! Vidimo se!