Da li ste se oduek pitali kakav je provod u LK Delft? Ukoliko jeste, u nastavku teksta možete pročitati kako se Maja Milenković provela na njihovoj radionici.

Holandija je prelepa zemlja, uživo je lepša nego na razglednicama. Uživala sam u cveću, kanalima i kvalitetnom pivu.

Radionica je bila izuzetno zanimljiva, u timovima smo pravili escape kutije u Arduinu. Mogli smo praktično da primenimo naše znanje što mi se posebno svidelo.Fakultet im je kao svemirski brod. Imaju svakojake laboratorije, ogroman muzej, neverovatno brz lift, čak i nuklearni reaktor. Bilo je fascinantno videti Univerzitet poput tog.

Snimljeno aplikacijom Lumia Selfie                                             IMG_20180504_172152 - Maja Mil

Družina je bila vesela i draga. Pevale su se karaoke, igrale igre, išlo se po barovima i vrlo se malo spavalo. Posebno smo uživali u Internacionalnoj večeri, kada smo imali priliku da pobamo hranu i piće iz raznih zemalja Evrope. Naravno, bilo je i kravata, mnogih izazova koje je trebalo ispuniti zbog kravata… I dosta, dosta vožnje biciklom… Sve u svemu, ovo putovanje je bilo prelepo iskustvo! Istek putovanja su vrhunska stvar i svima bih preporučila da se prijave!

IMG_20180504_144746 - Maja Mil