Dragi članovi Isteka u Beogradu,
Zadovoljstvo nam je da već šestu godinu za redom objavimo konkurs za nagradu “Najsvestraniji istekovac”. Želja nam je da podržimo i ukažemo na motivisane, preduzimljive i vredne studente koji sem izuzetnih akademskih rezultata pokazuju entuzijazam i posvećenost uspešnom vođenju naše organizacije, kao i drugim vannastavnim aktivnostima.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Nagrada se tipično sastoji iz tri dela: diplome, knjige i novčanog dela prikupljenog od strane alumni članova.
Prošle godine smo dodeli nagradu na tradicionalnom prednovogodišnjem ETF Balu koji organizuje Udruženje bivših studenata i prijatelja Elektrotehničkog fakulteta (ETF-BAFA). To je bila lepa prilika da ova naša inicijativa dobije na publicitetu i da za nju čuju svi prisutni, od dekana, brojnih profesora i članova alumni organizacije ETF-BAFA, do svih razigranih gostiju i prisutnih studenata.
Detalje ovogodišnjeg konkursa možete pročitati na zvaničnoj mejling listi.
Očekujemo vaše prijave i puno vas pozdravljamo!