• Kreiraj svoju budućnost 7. i 8. novembra!
  • Pronađi praksu ili posao
  • Upoznaj studente koji organizuju ovogodišnji sajam

Sajam poslova i praksi za studente i diplomce tehničko-tehnoloških i prirodno-matematičkih fakulteta „JobFair16 ─ Kreiraj svoju budućnost!” održaće se 7. i 8. novembra u Zgradi tehničkih fakulteta u Beogradu.  Organizatori Sajma, studentska udruženja Istek Lokalni komitet Beograd i BEST Beograd, predstaviće posetiocima mogućnost zaposlenja i razvoja profesionalnih karijera, pružajući im šansu da stečeno znanje primene u nekoj od kompanija koje uspešno posluju u Srbiji.

Sa ciljem da pomognu svojim kolegama, sadašnjim i budućim inženjerima, studenti volonteri dvanaestu godinu zaredom rade na zajedničkoj viziji Sajma ─ smanjenju nezaposlenosti među mladima i sprečavanju „odliva mozgova”, što je u oblasti tehničkih nauka veoma izraženo. JobFair godinama unazad predstavlja vezu između obrazovnog sistema naše države, kompanija kao poslodavaca i studenata.

Ovogodišnji organizatori sajma su:

Glavni organizatori: Miona Malešević (EESTEC) i Jovan Trtica (BEST)

Koordinator za odnose sa kompanijama: Dimitrije Marković (EESTEC)

Koordinator za odnose s javnošću: Radmila Lalić (BEST)

Koordinator za logistiku: Tijana Saković (EESTEC)

Koordinator za publikacije: Nataša Radić (BEST)

Koordinator za informacione tehnologije: Nataša Šaponjić (EESTEC)

Koordinator za finansije: Nemanja Madžarević (BEST)

DSC_0226(1)
Više o samom projektu možete pogledati na stranici: www.jobfair.rs !