Sajam poslova i praksi za studente i diplomce prirodno-matematičkih i tehničko-tehnoloških fakulteta „JobFair 17 – Kreiraj svoju budućnost!”, održaće se 6. i 7. novembra 2017. godine tradicionalno u Zgradi tehničkih fakulteta. Trinaesti put zaredom organizatori Sajma, studenti volonteri, radiće na ostvarivanju zajedničke misije – smanjenju nezaposlenosti među mladima, obezbeđivanju najkvalitetnijeg kadra poslodavcima i uspostavljanju bolje komunikacije između obrazovnog sistema, kompanija koje posluju u našoj zemlji i studenata.

Studentima će se na Sajmu predstaviti veliki broj kompanija iz tehničko-tehnoloških i prirodno-matematičkih struka. U toku dva dana trajanja Sajma, posetioci će imati priliku da se na jednom mestu informišu o otvorenim pozicijama u brojnim kompanijama koje posluju na našim prostorima, kao i da kroz razgovor sa predstavnicima kompanija saznaju sve što ih zanima o procesu zaposlenja i prilikama koje im rad u toj kompaniji pruža. Pored samog Sajma, studentima se pruža mogućnost da kroz različite edukativne sadržaje unaprede svoje veštine kako bi se istakli i što bolje pripremili za rad u kompaniji.

Sajam poslova „JobFair 17 – Kreiraj svoju budućnost!” je zajednički projekat dve partnerske organizacije BEST Beograd i Istek LK Beograd, u čijoj organizaciji svake godine učestvuje preko 100 studenata. Organizacioni odbor Sajma uz pomoć velikog broja članova naših organizacija već par meseci vredno radi na pripremama za 6. i 7. novembar. Želimo im puno sreće u daljem radu!

Više informacija o Sajmu možete saznati na njihovoj web stranici jobfair.rs

received_10211759269115542