Sa zadovoljstvom možemo da vas obavestimo da će se Soft Skills Academy, naš najveći samostalni projekat, održati i ove godine, po šesti put, u periodu od 19-23. maja. Ideja o osnivanju Akademije je nastala davne 2010. godine kada su studenti shvatili da u današanje vreme nije potrebno znati samo veštine koje učimo na fakultetu kako bismo izgradili uspešnu karijeru, već je neophodno staviti akcenat i na tzv. meke veštine, koje će nam pomoći da unapredimo svoje sposobnosti, kako na ličnom planu, tako i u komunikaciji sa drugim ljudima. Danas, ovaj projekat se organizuje u više gradova širom Evrope.

ssa1

Soft Skills Academy je besplatni petodnevni seminar koji podstiče studente na rad na sopstvenom usavršavanju. Učešće na Seminaru će uzeti 50 najboljih kandidata sa svih fakulteta u Beogradu koji će učestvovati na treninzima prezentacionih i komunikacionih veština, rada u timu, vremenskog planiranja, vođenja projekata, rešavanja konflikata i razvijanja liderskih veština. Treninge će držati predstavnici konsultantskih i revizorskih kuća, liderskih kompanija iz ove oblasti kao i međunarodni sertifikovani Istek treneri. Po završetku Seminara, učesnici će dobiti sertifikat potpisan od strane organizatora i kompanija koje su pomogle pri realziaciji ovog projekta, kao i CV suplement.

ssa3

Prijave počinju 23. aprila! Ne propustite svoju priliku i unapredite svoje sposobnosti sada!

Više informacija možete pronaći na sajtu softskillsacademy.rs