Drage kolege,

Udruženje studenata elektrotehnike Evrope EESTEC (Istek) – Lokalni komitet Beograd, vrši upis novih članova od srede 23.9 do srede 30.9. od 11 – 14h kod učionice 61.

Istek LK Beograd predstavlja najveću mrežu studenata elektrotehnike u Evropi kao apolitična, nezavisna, neprofitna, volonterska, studentska organizacija. Tokom godine organizujemo niz stručnih seminara, radionica, predavanja, sajmova i takmičenja koja imaju za cilj da unaprede veštine studenata, pripreme ih za budući rad u kompanijama i povežu ih sa studentima iz cele Evrope kroz internacionalne radionice i razmene koje se organizuju u 53 lokalna komiteta u 28 evropska grada.
Ove godine, Istek LK Beograd je proglašen za najbolji komitet u celoj Evropi. Više informacija na sajtu eestec.etf.rs
Ukoliko želite da postanete član ove organizacije, upis se vrši od srede 23.9 do srede 30.9. od 11 – 14h kod učionice 62.